KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13195205
nr 1319 5205
Sören Andersson
(f. 1941), Sverige
Oljemålning, (tillskriven), Stadsbild, oramad. Ej signerad. Olja på pannå, 60x90 cm
Sören Andersson, svensk bildkonstnär född 1941.
Utrop:
700 kr
Såld:
300 kr
måndag 13 april 2020
kl 19:16:56
11/4 02:49:43